Näpunäiteid:
*) Oluline on oma asjad juba kodus hinnastada. Eks kohapeal saab ju hinda alandada kui pead seda vajalikuks.

*) Kindlasti on vajalik ka vahetusraha kaas võtta.*)

*) Kui on ilus ilm, siis kannatab ka aia ääres kaubelda. Kasutada lauda, kilet, stanget või muud alust. Näiteks  saab ka aiaäärsel kohal riidepuuga asju võrkaia külge riputada. 

*) Loodame, et vihma ei kalla - igaks juhuks tasuks selleks valmis olla. 
*) Hea oleks müügikohas olevale lauale oma kauba alla panna  riie või tekk, sest lauad on ikkagi õues ilmavallas olnud.Nutikamad saavad ehk ka nööri kasutada  ja sellele asju riputada oma laua kohale.
*) Mõistlik oleks riietel ka suurus kindlaks määrata (kõikidel asjadel ei pruugi seda küljes olla) nt ümbermõõt ja pikkus . Hea oleks kui Sul on ka mõõdulint käepärast.

*) Jalanõude müüjatel võib vajalikuks abimeheks olla ka kingalusikas.
*) Kui Sul on kogunenud kilekotte (väiksemaid ja suuremaid), siis võid mõned kaasa võtta, ostjad ei pruugi ettenägelikud olla.

*) Kui Sul on midagi suurt müüa (auto, mööbel, lapsevanker), mida Sa kaasa ei saa võtta, siis tee sellest esemest pilt ja vormista kuulutus. Kui sa soovid midagi osta, siis saad ka kuulutuse riputada stendile (knopkad kohapeal).


*) Autod pargime (pärast kauba mahalaadimist värava juures) turuplatsi vastas olevale platsile (vana turuhoone juurde).

*) Kindlasti võtke kaasa hea tuju, naeratus  ja Päike!
Lõpuks haara kaasa veel tool, et jalgu puhata ning kosutuseks jook ja võileib!
 

NB! Kui Sul plaanid muutuvad ja Sa ei saa turule müüma tulla, siis anna sellest teada, sest meil on veel soovijaid nö joone all järjekorras.